Zapraszamy do wyrażenia opinii


Comments: 5
 • #5

  Anna Kita (Monday, 19 November 2018 17:09)

  Świetny kontakt, profesjonalne wykonanie, fachowość i terminowość. Ja współpracuję na stałe i jestem bardzo zadowolona, polecam !

 • #4

  Michał Długokęcki (Monday, 19 November 2018 13:14)

  Usługa wykonania wizualizacji produktu wykonana starannie, choć nie obyło się bez kilku poprawek. Z pewnością jakość usług będzie się poprawiać, więc w przyszłości skorzystam z usług firmy.

 • #3

  IdeabyMag (Tuesday, 20 June 2017 21:56)

  Najlepsza firma z którą współpracowałam! Zawsze wysłuchają wszystkich wskazówek, nawet tych najbardziej marudnych, piękne i dopracowane wizualizacje projektów moich wnętrz, terminowość i krótki czas oczekiwania! Jestem bardzo zadowolone ze współpracy! Z czystym sumieniem polecam :)

 • #2

  piotr (Thursday, 16 June 2016 16:45)

  Zajmuje się produkcją mebli na wymiar.Z firmą ISIDA współpracuję od dłuższego czasu.Mogę z całą stanowczością stwierdzić, że ich projekty są najlepsze.
  Korzystałem już z usług wielu projektantów i w końcu trafiłem na odpowiedniego.
  Projekty jak i poprawki do nich wykonywane są szybko i bardzo profesjonalnie.
  Gorąco polecam i pozdrawiam.

 • #1

  Stanisław (Monday, 30 May 2016 23:29)

  Chciałbym bardzo podziękować za wspaniałe wizualizacje moich mebli. Jestem bardzo zadowolony z fachowości oraz szybkich terminów wykonania. Zarówno modele 3 D jak i wizualizacje zostały wykonane w sposób profesjonalny i chciałbym bardzo polecić wszystkim, którym zależy na jakości pokazania przedmiotów i zwiększenia sprzedaży.


ISIDA PRINT